Nabór na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. technicznych

wpis w: Uncategorized | 0

Żnin, dnia 21 czerwca 2017 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY

„PUK” Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.
Ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

(wymiar czasu pracy 1/1 etatu)

  1. Wymagania niezbędne:
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wykształcenie średnie
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy
    • Znajomość branży budowlanej
    • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  2. Wymagania dodatkowe:
    • Uprawnienia do wykonywania przeglądów budowlanych oraz prowadzenia dokumentacji budowlanej
    • Doświadczenie w obsłudze programów komputerowych służących do kosztorysowania
  3. Zakres obowiązków na stanowisku specjalisty ds. technicznych (m. in.):
    • Prowadzenie dokumentacji budowlanych (książki obiektów)
    • Wykonywanie przeglądów budowlanych
    • Bieżące monitorowanie stanu technicznego budynków
    • Tworzenie rocznych planów remontowych
    • Zlecanie prac remontowych – współpraca z podwykonawcami
    • Kosztorysowanie
  4. Wymagane dokumenty:
    • CV z opisem przebiegu pracy zawodowej
    • List motywacyjny
    • Kwestionariusz osobowy kandydata (do pobrania ze strony www.pukznin.pl)
    • Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu w pełni praw publicznych
    • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
    • Kserokopie świadectw pracy
    • Referencje (do wglądu)
    • Kserokopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje i umiejętności (zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach)

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach przeprowadzenia naboru zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

  1. Termin i miejsce składania dokumentów

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Spółki (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00) lub przesłać na adres:

PUK Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 22

88-400 Żnin

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 52-3020407.

Zarząd Spółki zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru na każdym etapie postępowania rekrutacyjnego bez podania przyczyny.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie o naborze – PUK_N001_2017

Kwestionariusz osobowy – PUK_N001_2017_Z01