KOMUNIKAT

wpis w: Info, Uncategorized | 0

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, aby zapobiec ryzyku rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, iż wstrzymuje się do odwołania przyjmowanie interesantów w siedzibie PUK Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. przy ul. Mickiewicza 22 w Żninie.


Prosimy o załatwianie spraw telefonicznie lub drogą elektroniczną:

Sekretariat:

52 30 20 407,                                                   email: sekretariat@pukznin.pl

Dział techniczny:

52 30 20 407, 515 172 380                             email: g.sobyrayski@pukznin.pl

Biuro Strefy Płatnego Parkowania:

52 30 20 407,                                                  email: spp@pukznin.pl

oraz listownie za pomocą “Poczty Polskiej” i skrzynki kontaktowej umieszczonej przy drzwiach wejściowych do biurowca PUK Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o.

Kasa Biura Strefy Płatnego Parkowania przyjmuje interesantów, ale zalecamy dokonywanie płatności za pomocą przelewów elektronicznych.

Dane do przelewu:

BS “Pałuki” w Żninie 20 8181 0000 0001 2742 2000 0039 w tytule przelewu prosimy podać nr rejestracyjny lub nr otrzymanego powiadomienia. W przypadku abonamentów prosimy w tytule umieścić słowo “abonament” oraz nr rejestracyjny samochodu, następnie potwierdzenie przelewu wysłać na adres mailowy spp@pukznin.pl lub zostawić w skrzynce znajdującej się przed siedzibą PUK.

Jeśli jednak zachodzi konieczność wizyty w siedzibie “PUK” Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o. o. należy zachować obowiązek nałożenia maseczki zakrywającej usta i nos oraz zdezynfekować ręce.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i liczymy na zrozumienie.